Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Jak w korcu maku

Jak w korcu maku
Elżbieta Zawadzka
obrazek
Elżbieta Zawadzka

 

Warszawianka, z zawodu inżynier-technolog, z zamiłowania fotografka, graficzka, malarka.

Specjalizuje się w fotografii miejskiej, maluje techniką akwarelową i akrylową. Rysuje, uprawia różne rodzaje grafiki, interesuje się szlachetnymi technikami fotograficznym.

Malarstwem, rysunkiem, grafiką i fotografią interesuje się od dawna, ale dopiero od kilku lat może poświęcać swoim pasjom więcej czasu.

Uczestniczy w zajęciach z rysunku i akwareli prowadzonych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i w pracowni Magazynu Sztuk. Studiuje rysunek i malarstwo oraz grafikę warsztatową w ramach Akademii Otwartej na Akademii Sztuk Pięknych. Bierze udział w zajęciach prowadzonych przez Fundację Fotografia dla Przyszłości, będąc jednocześnie członkiem grup artystycznych "Pasjonaci Fotografii TM" i  "Jak w Korcu Maku".

 

Uczestniczy w krajowych i zagranicznych plenerach malarskich i fotograficznych.

Brała udział w licznych wystawach plastycznych i fotograficznych organizowanych m.in. na Politechnice Warszawskiej, w Warsztacie Warszawskim, w Ośrodku Kultury OKO, w żoliborskiej Czytelni pod Sowami.

 

 

 

 

 

 

e-mail: elzbieta.zawadzka(@)poczta.onet.pl

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Kategorie prac