Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Jak w korcu maku

Jak w korcu maku
Izabela Łazowska
obrazek
Izabela Łazowska

Urodzona w Warszawie. Absolwentka WSUiB i Wyższej Szkoły Ekonomicznej z tytułem magistra oraz Studia Sztuki z dyplomem charakteryzatorki stylistki. Uczęszczała do Warszawskiej Szkoły Reklamy. Obecnie bierze udział w zajęciach Akademii Otwartej na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunkach: malarstwo i rysunek oraz grafika warsztatowa. 

Swoją pasję do sztuki realizowała podczas pracy jako dekorator wnętrz oraz charakteryzatorka przy produkcjach telewizyjnych i teatralnych .

Miłośniczka sztuki użytkowej, malarstwa abstrakcyjnego, wspòłczesnego malarstwa amerykańskiego i hiszpańskiego, impresjonizmu francuskiego, ceramiki, grafiki artystycznej i ilustracji książkowej. Ulubione techniki graficzne to linoryt i sucha igła. Poza grafiką warsztatową lubi malować akrylami. Chce spróbować w najbliższym czasie techniki sitodruku i malarstwa olejnego.

Pasjonatka zaròwno gòrskich wędròwek jak i nordic walkingu nad morzem, jazdy na rowerze, jogi, zdrowego stylu życia i kuchni roślinnej.

 

izalazowskaart@gmail.com

Prace artysty
Kategorie prac